Jdi na obsah Jdi na menu
 


KA 03

Třetí klíčová aktivita

Mobilita pedagogických pracovníků VOŠ zahradnické

Významnou studijní cestou pěti pedagogů VOŠZa, význačných specialistů zahradní tvorby a krajinářství je navštěva významné zahradnické výstavy Floriade Venlo na jihu Holandska, která je pořádaná jednou za 10 let, s mezinárodní účastí vystavovatelů. Jsou zde organizovány významná setkání s představiteli praxe, je zde uveden nejnovější sortiment rostlin, příklady současných trendů zahradní architektury, nejnovější kompoziční principy, nové biotické a abiotické materiály pro zahradní tvorbu.

Poznatky budou prezentovány ve výuce a formou PowerPoint prezentace uloženy na webových stránkách projektu. Aktivita je plánována na období řešení projektu v trvání dvou let vzhledem k průběžné spolupráci s podniky zahradnické praxe v ČR.

Výstupem této klíčové aktivity budou informace a podkladové materiály odborných zahradnických firem a škol, které se promítnou do inovací skript a výuky. Pedagogové, kteří se zúčastní zahraniční cesty Floriade v Nizozemí,  budou pomocí prezentací informovat ostatní o získaných novinkách a nových technologiích. Informace bude umístěna na www. stránkách projektu a bude organizován seminář o zkušenostech získaných na výstavě Floriane.

 

Příspěvky

Závěrečná konference

21. 2. 2013

 

Poradní sbor

7. 12. 2012